FHBSC RACKS

A B C D
Ryan Jordan
Major A1
Richard Treagus
Major B1
Bjorn Vye
Major C1
Keith Milner
Major D1
Thomas Altmann
Major A2
Micahel Morris
Major B2
Cathi Clarke
Major C2
Vaughan Du Preez
Major D2
Shaun Butler
Major A3
M F Da Silva
Major B3
Ronald Begbie
Major C3
David Clegg
Major D3
Mike Halliday
Major A4
Lisa Law
Major B4
Jacques Boshoff
Major C4
WKeith Milner
Major D4
Peter Hanes
Major A5
Lisa Law
Major B5
Jono Ofsowitz
Major C5
Jonathan Blyth
Major D5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lorne Farquharson
Hutch 1A
Oliver Russel
Hutch 2A
Oliver Russel
Hutch 3A
Doug Jenman
Hutch 4A
Paul Robinson
Hutch 5A
Paul Robinson
Hutch 6A
Greg Jansen
Hutch 7A
Bradley Jackson
Hutch 8A
Gavin Vorwerg
Hutch 9A
Alan Mitchell
Hutch 10A
Roman Colonnello
Hutch 1B
Graeme Solomon
Hutch 2B
Richard Forbes
Hutch 3B
Peter Holloway
Hutch 4B
Tom King
Hutch 5B
Tom King
Hutch 6B
Peter Gardiner
Hutch 7B
Chris Bellingham
Hutch 8B
Chris Bellingham
Hutch 9B
Duncan Macdonald
Hutch 10B
Ronald Begbie
Hutch 1C
Russel Seymour
Hutch 2C
Crispin Russel
Hutch 3C
Liz Hart
Hutch 4C
Yul Malzahn
Hutch 5C
Evan Ridge
Hutch 6C
Michael Thorpe
Hutch 7C
Peter Gardiner
Hutch 8C
Mike Martin
Hutch 9C
Mike Martin
Hutch 10C
Garth Collins
Hutch 1D
Garth Collins
Hutch 2D
Jasper Mocke
Hutch 3D
Jasper Mocke
Hutch 4D
Kira Bester
Hutch 5D
Evan Ridge
Hutch 6D
David Crosoev
Hutch 7D
Andrew Argent
Hutch 8D
Duncan Macdonald
Hutch 9D
Phillip Kantor
Hutch 10D
Ed Proctor
Hutch 1E
Ed Proctor
Hutch 2E
Paul Silverbauer
Hutch 3E
Andrew Brading
Hutch 4E
Andrew Mayes
Hutch 5E
Stephanie Von Der Heyde
Hutch 6E
Michael Thorpe
Hutch 7E
Craig Peters
Hutch 8E
Simon Thompson
Hutch 9E
Nikki Mocke
Hutch 10E
1 2 3 4 5
Dawid Mocke
Admore 1A
Dawid Mocke
Admore 2A
David Allpass
Admore 3A
Bruce Neill
Admore 4A
Sean Featonby
Admore 5A
Dawid Mocke
Admore 1B
Dawid Mocke
Admore 2B
Patrick Graham
Admore 3B
Sean Featonby
Admore 4B
Kate Featonby
Admore 5B
Dawid Mocke
Admore 1C
Dawid Mocke
Admore 2C
Peter Holloway
Admore 3C
Paul Euvrard
Admore 4C
Gary Pienaar
Admore 5C
Dawid Mocke
Admore 1D
Dawid Mocke
Admore 2D
Debbie Harrisone
Admore 3D
Patrick Eley
Admore 4D
Johan Hammes
Admore 5D
Dawid Mocke
Admore 1E
Dawid Mocke
Admore 2E
Gail Petrie
Admore 3E
Johan Hammes
Admore 4E
Michael Shaw
Admore 5E
1 2 3 4 5
-
Tbone 1A
Donald Christy
Tbone 2A
-
Tbone 3A
Doug Jenman
Tbone 4A
-
Tbone 5A
Ken Sullivan
Tbone 1B
Graham Bradford
Tbone 2B
Tony Rall
Tbone 3B
Andrew Hunter
Tbone 4B
Brandon Mitchell
Tbone 5B
Jaysen Theron
Tbone 1C
Jaysen Theron
Tbone 2C
Mike Harrison
Tbone 3C
Simon Haw
Tbone 4C
Simon Haw
Tbone 5C
Doug Jenman
Tbone 1D
Karl Dehning
Tbone 2D
Wayne Coram
Tbone 3D
Wayne Coram
Tbone 4D
Yul Malzahn
Tbone 5D
Carl Vorster
Tbone 1E
Paul Neill
Tbone 2E
Lauren Halbert
Tbone 3E
Sarah Ward
Tbone 4E
Georgia Singe
Tbone 5E
1 2 3 4 5 6 7 8
SINDA TEMP SUP
Tbone 1A
-
Tbone 2A
-
Tbone 3A
-
Tbone 4A
-
Tbone 5A
-
Tbone 6A
-
Tbone 7A
-
Tbone 8A
Don Voysey
Tbone 1B
Jeremy Valerga
Tbone 2B
Pierre Bester
Tbone 3B
Ryan Powter
Tbone 4B
Mike Harrison
Tbone 5B
Adrian Good
Tbone 6B
Gary Shaw
Tbone 7B
Dave Hudson
Tbone 8B
Jonathan Van Der Walt
Tbone 1C
Carl Vorster
Tbone 2C
Paul Lee
Tbone 3C
Rudi Durand
Tbone 4C
Patrick Eley
Tbone 5C
Coll Macdonald
Tbone 6C
Nick Brown
Tbone 7C
Romy Parker/ Ken Findley
Tbone 8C
Paul Denne
Tbone 1D
Daneel Van Wyk
Tbone 2D
Charles Berrington
Tbone 3D
GCU Members
Tbone 4D
Jaque Boshof
Tbone 5D
Anthony Montague-Fryer
Tbone 6D
Anthony Montague-Fryer
Tbone 7D
Debbie Harrison
Tbone 8D
Coll Macdonald
Tbone 1E
Steve Nefdt
Tbone 2E
Joshua Searle
Tbone 3E
GCU Members
Tbone 4E
Paul Neill
Tbone 5E
Brian Wicht
Tbone 6E
Nicky Willcock
Tbone 7E
Alan Power
Tbone 8E
A B C D
James Dallas
Lawn LHS A1
Brent Gardener
Lawn LHS B1
Wiljee Blom
Lawn LHS C1
Jeremy Valerga
Lawn LHS D1
Brett Cotterell
Lawn LHS A2
Lee Moran
Lawn LHS B2
Kerry Williams
Lawn LHS C2
Dave Hudson
Lawn LHS D2
Rickus Gerber
Lawn LHS A3
Lee Moran
Lawn LHS B3
Dale Robinson
Lawn LHS C3
Charles Berrington
Lawn LHS D3
Jose De Oliviera
Lawn LHS A4
Albe Geldenhuis
Lawn LHS B4
Ashley Barnes
Lawn LHS C4
Rickus Gerber
Lawn LHS D4
A B C D
Brett Cotterell
Lawn RHS A1
Andrew Turner
Lawn RHS B1
Michael MacLachlan
Lawn RHS C1
Tim Powell
Lawn RHS D1
John Ofsowitz
Lawn RHS A2
Rickus Gerber
Lawn RHS B2
Romy Parker
Lawn RHS C2
Guy Parr
Lawn RHS D2
Jean Claude Malengret
Lawn RHS A3
Levi Mayes
Lawn RHS B3
Marco Valle
Lawn RHS C3
Mitch Schafer
Lawn RHS D3
Russel Seymour
Lawn RHS A4
Marco Valle
Lawn RHS B4
Quinton Miller
Lawn RHS C4
Michael Cramer
Lawn RHS D4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
David Knight
Parr 1A
Bart Love
Parr 2A
Pieter Kotze
Parr 3A
Neil Thomas
Parr 4A
Trevor Geddie
Parr 5A
Alan Geddie
Parr 6A
Paul Silverbauer
Parr 7A
Toby Hoffman
Parr 8A
Dave Pena
Parr 9A
Rory Van Zyl
Parr 10A
Jean Tresfontein
Parr 1B
Johann Van Der Schijff
Parr 2B
Russel Zauber
Parr 3B
Mike Martin
Parr 4B
Gavin Attenborough
Parr 5B
Tim Powell
Parr 6B
Peter Hobday
Parr 7B
Peter Hobday
Parr 8B
Derek Sutton
Parr 9B
Rowan Matthews
Parr 10B
Karen Montague-Fryer
Parr 1C
Neil Kirkwood
Parr 2C
Gary Shaw
Parr 3C
Ryan Powter
Parr 4C
Lorne Farquharsen
Parr 5C
Paul Euvrard
Parr 6C
Donald Christy
Parr 7C
Simon Willmott
Parr 8C
Tim Lewis
Parr 9C
Kevin Dewar
Parr 10C
Dylan Farrell
Parr 1D
Neil Kirkwood
Parr 2D
Cathi Clarke
Parr 3D
Guiseppe Colonnello
Parr 4D
Steven Saunders
Parr 5D
Steven Saunders
Parr 6D
Kyle Kennaugh
Parr 7D
Japie Van Niekerk
Parr 8D
Tim Lewis
Parr 9D
Dave Pena
Parr 10D
Andre Gouws
Parr 1E
Jaryd Sparg
Parr 2E
P Quarmby
Parr 3E
Emily Dugmore
Parr 4E
Dave Hudson
Parr 5E
Ron Hyams
Parr 6E
Andrew Brading
Parr 7E
Neil Kirkpatrick
Parr 8E
Jeremy Louw
Parr 9E
Jason Golding
Parr 10E
1 2 3 4 5 6 7 8
-
Downwind 1A
-
Downwind 2A
-
Downwind 3A
-
Downwind 4A
-
Downwind 5A
-
Downwind 6A
-
Downwind 7A
-
Downwind 8A
-
Downwind 1B
-
Downwind 2B
-
Downwind 3B
-
Downwind 4B
-
Downwind 5B
-
Downwind 6B
-
Downwind 7B
-
Downwind 8B
Harry Melck
Downwind 1C
Neil Fraser
Downwind 2C
Jeremy Louw
Downwind 3C
Kenny Rice
Downwind 4C
Mark Brown
Downwind 5C
Fred Cresswell
Downwind 6C
Richard Champion
Downwind 7C
James Ward
Downwind 8C
Albert Wessels
Downwind 1D
Marcus Badach
Downwind 2D
Justin Van Winkel
Downwind 3D
Phillip Kilroe
Downwind 4D
Stuart Fowles
Downwind 5D
Rens Rezelman
Downwind 6D
-
Downwind 7D
Hymmes Swart
Downwind 8D
-
Downwind 1E
-
Downwind 2E
-
Downwind 3E
-
Downwind 4E
-
Downwind 5E
-
Downwind 6E
-
Downwind 7E
-
Downwind 8E
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
-
Cat Stevens 1A
Renzio Pearson
Cat Stevens 2A
Doug Bird
Cat Stevens 3A
Mark Montagu-Fryer
Cat Stevens 4A
Simon Stekhoven
Cat Stevens 5A
Marcus Badach
Cat Stevens 6A
-
Cat Stevens 7A
-
Cat Stevens 8A
-
Cat Stevens 9A
-
Cat Stevens 10A
Keith Milner
Cat Stevens 1B
Gustav Praekelt
Cat Stevens 2B
Gustav Praekelt
Cat Stevens 3B
Mike Sage
Cat Stevens 4B
Mike Sage
Cat Stevens 5B
Matt Trautman
Cat Stevens 6B
Pedro Monteiro
Cat Stevens 7B
Craig Leppan
Cat Stevens 8B
Sean Kritzinger
Cat Stevens 9B
Paul Boemke
Cat Stevens 10B
Jeremy Louw
Cat Stevens 1C
Crispin Russel
Cat Stevens 2C
Jean Tresfon
Cat Stevens 3C
Chris V Holdt
Cat Stevens 4C
Heiko Van Wyngaart
Cat Stevens 5C
Holly Glowaki
Cat Stevens 6C
Ivona
Cat Stevens 7C
Ivona
Cat Stevens 8C
Alex Heather
Cat Stevens 9C
Marcus Badach
Cat Stevens 10C
Jonathan VD Walt
Cat Stevens 1D
MG Gouws
Cat Stevens 2D
MG Gouws
Cat Stevens 3D
Georgina Grimstead
Cat Stevens 4D
Graham Bradford
Cat Stevens 5D
Georgia Singe
Cat Stevens 6D
Guiseppe Colonnello
Cat Stevens 7D
Andre Gouws
Cat Stevens 8D
Neil Mac
Cat Stevens 9D
Neil Mac
Cat Stevens 10D
Fred Cresswell
Cat Stevens 1E
Rob Fraser
Cat Stevens 2E
Marco Valle
Cat Stevens 3E
Mike Dawson
Cat Stevens 4E
-
Cat Stevens 5E
Albert Wessels
Cat Stevens 6E
Josh Edwards
Cat Stevens 7E
Beatrix Gade
Cat Stevens 8E
Beatrix Gade
Cat Stevens 9E
Beatrix Gade
Cat Stevens 10E
1 2 3 4 5 6 7 8
Bruce Sneddon
Beach 1A
Chris Van Holdt
Beach 2A
Graeme Trautmann
Beach 3A
Graeme Trautmann
Beach 4A
Dale Robinson
Beach 5A
Peter Linley
Beach 6A
Jane De Dekker
Beach 7A
Derek Keeling
Beach 8A
Tim Powell
Beach 1B
Adrian Standley
Beach 2B
Adrian Standley
Beach 3B
Derek De Hutton
Beach 4B
Greg Barnardbr> Beach 5B
Paul Marais
Beach 6B
Caine Herr
Beach 7B
Charlotte Heijnis
Beach 8B
Tony Wintour
Beach 1C
Rod Warner
Beach 2C
Peter Linley
Beach 3C
Murray Kilgour
Beach 4C
Caroline Hutchinson
Beach 5C
Fred Cresswell
Beach 6C
Mike Thomas
Beach 7C
Gregg Scott Brown
Beach 8C
Tayne Thompson
Beach 1D
Gary Cameron
Beach 2D
Carl Vorster
Beach 3D
Andre Gouws
Beach 4D
Gary Neill
Beach 5D
Vinnie Cicatello
Beach 6D
Graham Deneys
Beach 7D
Michael Rae
Beach 7D
A B C D
James Simpson
VIP A1
James Simpson
VIP B1
Bruce Neill
VIP C1
Bruce Neill
VIP D1
Gary Neill
VIP A2
Heiko Van Wyngaarden
VIP B2
Gary Neill
VIP C2
Ian Eadie
VIP D2
Daniel Kantor
VIP A3
James Simpson
VIP B3
Wayne Coram
VIP C3
Ian Eadie
VIP D3
Heiko Van Wyngaarden
VIP A4
Richard Le Mesurier
VIP B4
AYul Malzahn
VIP C4
Tabera Joosten
VIP D4
Grant Dobie
VIP A5
Club Skis V7
VIP B5
Club Skis V7
VIP C5
Jane De Dekker
VIP D5
A B C D
Robert Levick
B-Ops A1
Ashley Fulford
B-Ops B1
Louis Eksteen
B-Ops C1
Louis Eksteen
B-Ops D1
Mitch Schafer
B-Ops A2
Ashley Fulford
B-Ops B2
Daniel Kantor
B-Ops C2
Michael MacLachlan
B-Ops D2
Belinda Carbutt
B-Ops A3
March Turnball
B-Ops B3
Brett Fulford
B-Ops C3
Chris MacIntyre
B-Ops D3
Mike Halliday
B-Ops A4
Paul Marais
B-Ops B4
Simon Willmott
B-Ops C4
Robert Levick
B-Ops D4